KONST / Litografier / Färglitografi 16894062
nr 1689 4062
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 94/290, and. Bladets mått: 62x43 cm, yttermått inklusive ram: 76x56,5
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:36:50
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
Rörstrand
Roland Svensson 1910-2003